Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Nedir?

Teknoloji günden güne gelişim göstermekte ve tüketicilere daha avantajlı, daha verimli kullanım olanakları sunmakta. Elektrikli araçlar tüketicilere sunulan verimli, çevre dostu ve avantajlı olanaklar arasında yer alıyor. Son dönemlerde de adını sıklıkla duyduğumuz bu yeni teknoloji insan hayatını kolaylaştırıcı seçenekler sunmakta. Daha temiz bir atmosfer ve daha az maliyetle verimli kullanım sağlayan bu teknolojinin ilk çıkış süreci 19. yüzyıla dayanmakta. İlk üretilen elektrikli araçların o dönemlerin teknik ve ekonomik şartları göz önüne alındığında aktif şekilde kullanıldığı rahatlıkla görülebilmekte. Bilhassa o dönemlerde elektrikli taksi kullanımı oldukça popüler. Ancak hayat standartlarının zamanla değişmesi ve gelişmesi uzunca bir süre bu olanakların geliştirilmesinin rafa kalkmasına neden olmuş. Dönem şartları incelendiğinde petrol kaynaklarının yeterli seviyede ve daha ucuz olması elektriğin daha maliyetli olmasının temel nedeni. Bir diğer unsursa teknolojik yetersizliklerden kaynaklı olarak elektrikli araç menzillerinin yetersiz kalması. Fakat ilerleyen dönemlerde fosil yakıt kaynaklarında meydana gelen bariz azalış insanları yeni kaynaklara yöneltmiş durumda. Elektrik bu anlamda en avantajlı seçenekler arasında yer alıyor. Bu da elektrikli araçların kullanımında artışa neden olmakta. Elektrikli araçların yeniden gündeme gelmesi beraberinde yeni ihtiyaçları doğurmakta. Bu ihtiyaçların başında da elektrikli araç şarj istasyonu firmaları gelmekte. Reşarj her türlü şarj ve istasyon talebinizi kusursuz ve profesyonel bir şekilde karşılamaktadır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Firmaları

Elektrikli araç şarj istasyonu firmaları temelde tüketicilerin araçları için ihtiyaç duydukları şarj ihtiyaçlarını gidermeye yönelik çalışmalar gidermektedir. Bu bağlamda kişiye özel, topluluklara özel ya da halka açık hizmetler sağlamaktadır. Ancak bu firmaların görevleri sadece temelde şarj ihtiyacını karşılamakla sınırlı kalmıyor. Bu ihtiyaçları karşılarken hızlı, verimli ve güvenilir olmaları da sağlamaları gereken diğer gereklilikler arasında bulunmakta. Reşarj bu gerekliliklerin tamamını sağlayan sektörün öncü firmalarından. Elektrikli araç şarj istasyonu firmalarının sahip olması zorunlu olan lisansa sahip. Öte yandan kurulum ve diğer hizmetleri sağlarken yasalarca belirlenmiş yönetmeliklere %100 uygun koşullarda hizmet vermekte. Yasal zorunlulukların yanı sıra yeni teknolojilerin beraberinde getirdiği gereklilikleri de karşılamak için üstün çaba göstermekte. Bu bağlamda şarj istasyonu hizmetlerini günden güne geliştirmeye devam etmekte. Reşarj firmasının sunduğu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • AC ve DC şarj hizmetleri
  • Şarj istasyonu kurulum hizmetleri
  • Alt yapı ve analiz çalışmaları
  • İstasyon kurulumu öncesi ve sonrasında aktif ve sürekli teknik destek hizmetleri
  • Mobil uygulamayla şarj istasyonu kontrolü
  • Lisans ve yasal zorunluklara uygun hizmet

Reşarj sağladığı bu avantajlarla sektörde önemli bir yere sahip olmayı başarıyor. Her bir hizmet talebi titizlikle değerlendirmektedir. En kısa sürede gerekli alt yapı çalışmalarını gerçekleştirerek projeyi sunmaktadır. Teknik destek ekibi kurulum öncesi ve sonrasında kesintisiz destek sağlamaktadır.

Elektrikli Şarj İstasyonu Kurulum Hizmetleri

Elektrikli şarj istasyonu kurulumu müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu bağlamda tüketicilerin çoğu güvenilir, garantili, hızlı ve uzun vadede verim beklentisiyle talep oluşturmaktadır. Reşarj bu taleplerin tamamını karşılayacak donanıma sahiptir. Reşarj markasının müşterilerin sunduğu şarj istasyonu hizmetleri şunlardır:

  • Bireye özel şarj istasyonu kurulum hizmetleri
  • Filolara özel elektrikli araç şarj istasyonu kurulum hizmetleri
  • İşletmelere özel şarj istasyonu kurulum hizmetleri
  • Şehir içi ya da şehirlerarası halka açık alanlara elektrikli araç şarj istasyonu kurulum hizmetleri

Bu hizmetlerin tamamı kalite standartları ve yasal zorunluluklara uygun şekilde gerçekleşmektedir. Reşarj şarj istasyonu şirketleri arasında verimlilik, kalite ve güvence garantisiyle hizmet sağlayan şirketlerdendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞARJ İSTASYONU TALEP

Sizinle Ne Zaman İletişime Geçelim?