ELEKTİRİKLİ ŞARJ İSTASYONLARI İLE

YÜKSEK GETİRİ POTANSİYELİ

HIZLISARJ, elektrikli araçlara yönelik altyapı çözümleri sunarak enerji dönüşüm hedeflerine katkıda bulunuyor ve yatırım yapmak için doğru zamanın geldiğini düşünüyoruz. Şarj istasyonları ve şarj ağı yazılımları için dc ve ac donanımları ve yazılımları üreten bir firmayız.

Büyüme Stratejimiz

Bu güne kadar geliştirmiş olduğumuz AC ve DC cihazlar sayesinde kurulum ve cihaz maliyetlerimizi minimuma indirmiş bulunuyoruz. Bunda sonrada 3 aşamalı olarak büyüme stratejimiz ile devam edeceğiz.

DÜNYA DÖNÜŞÜYOR!

2035 itibarıyla Avrupa’daki sıfır araçların hepsi elektrikli olacak. Avrupa Birliği’nin bu kararı da gösteriyor ki elektrikli otomobiller, geleceğin en yaygın ulaşım araçları olacak. Bu dönüşümde yerini alıp kazanlı bir yatırıma varmısın!

HEDEFİMİZ

YENİLİKÇİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

İlk 3 yılda yüksek oranda cihaz yatırımı yaparak, AR-GE çalışmaları ile maliyetleri düşürerek hizmeti ve yatırımı maksimum düzeye çıkarmayı hedefliyoruz. Hedefimiz 5 yıl içinde hızlı büyümek ve her yıl karımızı 2 katına çıkarmaktır, başarılı bir büyüme ivmesi sergilemek için çok çalışıyoruz.

FAALİYET ALANLARIMIZ

Elektrikli araç şarj istasyonları alanında bireysel kullanıcılar için sunduğumuz çözümlerle birlikte ticari alandaki ihtiyaçları da kapsayan portföyümüz bulunmaktadır. Şarj ekosisteminin tamamını kapsayıp kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına tek bir platformdan cevap verebilmek için sabit şarj istasyonları haricinde Mobil Şarj İstasyonu hizmeti de sunmaktayız. Şarj istasyonlarının kurulumu, bakımı ve kiralanması için geniş bir saha servis ekibi oluşturuyoruz. Ayrıca tüm işlemleri mobil cihazlar üzerinden yapabilmek için son teknolojiyi kullanan Mobil Şarj Uygulamamızda yayında. 

Sabit Şarj İstasyonu

Mobil Şarj İstasyonu

Mobil Şarj Uygulaması

Blockchain Altyapı

Elektrikli araç yönetim yazılımı için tüm dünyada kendisi ispat etmiş Blockchain alt yapısını kullanarak geliştiriyoruz. OCCP 2.1 Protokolü ve tüm şarj cihazları için kabul edilen güvenli protokoller uygulamamızı üstün hale getirmektedir. 

YATIRIM İÇİN DOĞRU ZAMAN!

Elektrikli şarj istasyonu yatırımı günümüzde önemli bir yatırım fırsatı sunmaktadır. Pazarının büyümekte  ve fosil yakıtlar yerini elektrikli araçlara bırakmaktadır. 2023 itibariyle hala elektrikli araç dönüşümü %1 seviyesindedir. Bu da bize önümüzdeki on yılın en büyük yatırım sektörünün elektrikli şarj istasyonları olacağını göstermektedir. Bu yatırım fırsatı için bizimle iletişime geçin, birlikte kazanalım. 

- ÇÖZÜM İÇİN BURADAYIZ - 0 850 302 2575

Uzman ekibimiz ihtiyacınıza en uygun ürünleri ücretsiz olarak araştırıp en ekonomik maliyetlerle size sunuyor. Bu harika ekip telefonunuzun diğer ucunda sizi bekliyor!
ÜCRETSİZ

ŞARJ İSTASYONU TALEP

Sizinle Ne Zaman İletişime Geçelim?